Brandnooz | Březen 2016

Brandnooz box

Je tady další měsíc a to znamená další Brandnooz box! Po tom minulém jsem se ho nemohla dočkat. Přišel hned ráno a ještě před tím než jsem se pustila do focení jsem nakoukla. První dojem byl "Tolik novinek!". Hned jsem byla nadšená, že vyzkouším tolik nových potravin na trhu.Opravdu povedený obsah boxu. Ochutnala jsem více než polovinu a na další se v nadcházejících dnech chystám. A pokud by to byl propadák, recenzi doplním.
Jelikož jsem zrovna na Velikonoce u rodičů tak jsem box vzala s sebou a do testování a ochutnávání se se mnou pustil otec - a musím říct, chutě máme dost podobné, ve všem jsme se shodli. 

Jelikož je krásné jaro a je to první jarní box tak i fotky jsem tak pojala. Hezky na sluníčku, v trávě.
________________________________________Top Topic Citron | 17,90 kč (0,5l)

Upřímně, sladké a ochucené minerálky/limonády nepiju. Ale Top Topic si čas od času dám, klasiku hroznovou. Už jako dítě jsem ho měla ráda. Na novinku jsem byla zvědavá. Znovu si ho určitě nekoupím. Na první napití mi přišel maličko jako Tonic a vzápětí jako takové ty levné citronové minerálky. Žízeň bych tím určitě nezahnala, jelikož je na mě moc sladký a mám hned nutkání napít se něčeho jiného.Ahmad Tea | 79,90 kč (30g) v boxu byly 3 sáčky 

Čaj? Ano prosím! Bez čaje si nedovedu představit den, v jakémkoliv ročním období. Tenhle čaj mě zaujal už od pohledu na ty jednotlivě balené sáčky. Hned jsem si uvařila ten černý s chutěmi hřebíčku, skořice, zázvoru a kardamomu. Zaujal mě natolik, že jsem začala googlit jejich web a eshop. Jsem zvědavá na zbylé dvě příchutě, ale už teď mám takové tušení, že v brzké době z jejich eshopu čaje objednám.


Vitana Farmářská polévka | 29,90 kč

To, že je bez glutamátu, konzervačních látek a umělých barviv mě velice překvapilo. Přece jen polévka z pytlíku, to je všem jasné, že nic zdravého to nebude. Ale tady složení není vůbec špatné! Ale myslím to spíše ve smyslu, že jí budu mít ve spíži a v případě nutnosti jí uvaříte na oběd. Určitě ne pravidelně každý týden. 
Vyzkoušela jsem tu s červenou čočkou. Vařila jsem jí podle návodu z 1 litru a příště bych jí určitě udělala ze 700 ml. Přidalo by jí to na chuti, takhle jsem jí musela dost dochucovat.
Ale upřímně, za třicet korun bych asi raději uvařila něco jiného, ale zase raději tuhle než klasickou pytlíkovku.Maggi | 24,90kč (200g)

Maggi to je klasika, kterou všichni známe, Slaví už 130 let, takže kdo by to neznal? Už je to opravdu dlouho co se doma dopotřebovala poslední láhvička a od té doby už ho doma nemáme. Teda do teď. Maggi nepoužívám, ale schválně jsem ho vyzkoušela. Zkusila jsem s ním (a čerstvě namletým pepřem) dochutit si na talíři tu farmářskou polévku od Vitany. Žádnou divnou nebo umělou chuť jsem necítila.


efko Červená řepa předvařená, krájená | 29,90kč (500g)

Ušetřit si co nejvíce času a práce. Takové by mohlo být moto dnešní doby. Ale proč ne. Nijak neochucená, ale za to předvařená a nakrájená červená řepa. Myslím, že po ní znovu v obchodě sáhnu, v lednici nezabere žádné místo, vydrží několik měsíců a můžu si z ní kdykoliv připravit, salát, pomazánku nebo něco k obědu. Takže za mně ano. Můj recept na pomazánku najdete TADY.Kand Žíváňská omáčka tradiční | 32 kč (380g)

Na složení nemám jedinou výtku. Určitě brzy vyzkouším k těstovinám, nebo mě láká vyzkoušet ke grilovanému masu. Má být pikantní takže by to mohla být dobrá kombinace. A sezona grilováni se blíží.


Spak Sour cream | 33,90 kč (140 ml)

Vyzkoušela jsem jí k uzenému, protože jsme dnes udili na Velikonoce. Připadala mi dohromady s jídlem, chuťově hodně jako majonéza (a i taťkovi), když jsem olízla lžičku, abych zkusila jaká je tak měla takovou zvláštní chuť. Je velice jemná a ve složení není nic špatného. Ale chuť není výrazná a proto bych si jí sama za třicetčtyři korun, 140 ml nekoupila.Balconi CeReal & Mix Max karamel | 5,90 kč (28g)

Pro mě to jsou takové buchtičky do kabelky, když potřebuje člověk zahnat hlad nebo chuť. Žádná zdravá mlska to není. Zatím jsem ani jednu z těchto nových příchutí neochutnala, vezmu si je do tašky na výlet. Ale jiné druhy mi chutnají a cena není špatná. Obsahuje palmový olej (palma olejová, plod palmy olejové.)

Chocoland Fruity 45% | 11,90 kč (25g)

Sušenka se 45% náplní ovoce? To je něco pro mně. Nechala jsem si jí jako mlsku do kabelky na výlet do Zoo. Takže jak chutná zatím nevím, ale obal má hezký, v obchodě najdete ještě další příchuť. Ale bohužel obsahuje palmový tuk. Takže tak jako tak, si jí asi už znovu nekoupím.Figaro Perličky | 59,90 kč (126g)

Od Figara mám nejraději bonbonieru Tatianu. A tahle se jim taky povedla! Opravdu hodně chutná dokonce i mému taťkovi, který sladké jí minimálně. Prý Vám tady mám na ní napsat pochvalu. Ale pro ty, kteří hlídají palmový olej, mám špatnou zprávu, ano i tady ho najdete.


A v boxu byl ještě na víc časopis moje psychologie. Únorové číslo za 69,90kč

Žádné komentáře:

Okomentovat

Instagram